Τις δεκαετίες 1990 έως και μετά το 2000 στο παρεκκλήσι μας λειτούργησαν κάθε χρόνο με πλούσια δράση και προσφορά κατηχητικά σχολεία στα οποία πολλοί πολύτιμοι συνεργάτες προσέφεραν εθελοντικά και πρόθυμα συμμετείχαν τα παιδιά τῶν Ἐκκλησιαζομένων στο Παρεκκλήσι μας
21 Μαρτίου 2004 Γιορτή για την επέτειο της εθνικής παλιγγενεσίας
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-040-1024x686.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-039-1024x686.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-038-1024x677.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-037-1024x677.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-036-1024x677.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-035-1024x691.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-034-1024x691.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-033.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-032-1024x678.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-031-1024x678.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-030-1024x678.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-029-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-028-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-027-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-026-700x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-025-679x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-024-685x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-023-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-022-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-021-1024x692.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-020-1024x692.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-019-1024x692.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-018-1024x693.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-017-1024x693.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-016-1024x693.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-015-1024x678.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-014-1024x674.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-013-1024x656.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-012-681x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-011-696x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-010-651x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-009-692x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-008-692x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-007-686x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-006-1024x686.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-005-1024x686.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-004-1024x674.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-003-1024x684.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-002-692x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikGIORTH-001-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-011-651x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-010-692x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-009-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-008-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-007-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-006-1024x691.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-005-1024x685.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-004-1024x691.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-003-1024x691.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-002-1024x696.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixEKDR-001-1024x715.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/AgLoukasKAIKatixitikoEKDROMH-1024x676.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/OmiliaSeEkdilosiKATHXHTIKON-699x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/MeMikriPAPAPAYLOY-696x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikoXRISTOYGgiorti-13-1024x657.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikoXRISTOYGgiorti-12-656x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikoXRISTOYGgiorti-11-697x1024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikoXRISTOYGgiorti-10-1024x681.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2018/12/KatixitikoXRISTOYGgiorti-09-1024x681.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210063.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210054.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210042.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210036.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210033.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210028.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210026.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210024.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210022.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210021.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210019.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210020.jpg)
![](https://www.agloukasippokr.gr/wp-content/uploads/2019/01/wP3210066.jpg)